+38 (066) 044 1739
53210, Україна, Дніпропетровська обл., м. Нікополь, пр. Трубників 18
Підрозділ з виробничої практики
В СВОЇЙ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДРОЗДІЛ КЕРУЄТЬСЯ:
Законом України “Про освіту”Законом “Про фахову передвищу освіту”Положенням про ВСП «Нікопольський фаховий коледж Українського державного університету науки і технологій»Положенням про організацію освітнього процесуНаказ МОН “Про затвердження Типового положення про організацію освітнього процесу в закладах фахової передвищої освіти та Положення про практичну підготовку здобувачів фахової передвищої освіти”Положення про підрозділ сприяння працевлаштуванню здобувачів освіти і випускників
ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ
До основних видів практики належать навчальна практика, що проводиться з метою ознайомлення студентів з особливостями обраного фаху, поглиблення знань та формування первинних загально-професійних і спеціальних умінь студентів під безпосереднім постійним керівництвом викладача, та виробнича практика, що проводиться у виробничих умовах на базах практики (підприємствах, організаціях, установах) з метою закріплення та поглиблення знань, здобутих студентами у процесі вивчення певного циклу навчальних дисциплін, формування практичних умінь з напряму (спеціальності), а також передбачає напрацювання (підбір) фактичного матеріалу для виконання навчально-дослідних завдань. Різновидом виробничої практики є переддипломна практика – завершальний етап підготовки фахівців у навчальних закладах, що проводиться на випускному курсі для студентів освітньо-кваліфікаційних рівнів «фаховий молодший бакалавр». Під час переддипломної практики студенти збирають фактичний матеріал для виконання дипломної роботи (проекту). Базами проведення практики можуть бути підприємства (організації, установи), розташовані на території України або за її межами, за умови забезпечення ними виконання в повному обсязі вимог, передбачених програмою практики та відповідними нормативними документами. Для студентів-іноземців бази практики, як правило, визначаються у контракті чи договорі на підготовку фахівців і можуть бути розташовані як на території країн-замовників, так і в межах України. Практика студентів може проводитись також у структурних підрозділах коледжу: навчально-виробничих майстерня, тощо. Після закінчення терміну практики студенти звітують про виконання програми практики та індивідуальних завдань. Більш детальну інформацію можна знайти у Положенні про практичну підготовку.
Ми працюємо з баготьма компаніями. Наші студенти проходять виробничу практику на підпрємствах компаній, а в подальшому працевлаштовуються за отриманим фахом.
Підрозділ з сприяння працевлаштуванню випускників
Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та з метою виконання розпорядження Кабінету міністрів України від 27.08.2010 р. № 176 «Про підвищення рівня працевлаштування випускників вищих навчальних закладів» та згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України від 27.04.2011 р. № 404 «Про затвердження Типового положення про підрозділ щодо сприяння працевлаштуванню студентів і випускників» у коледжі у 2011 р. створено підрозділ щодо сприяння працевлаштуванню студентів та випускників. Основною метою діяльності підрозділу є удосконалення організації професійно-практичної підготовки студентів, адаптація їх до роботи в умовах ринкової економіки та сприяння працевлаштуванню.