СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «СИНТЕЗ НАУКИ І ПРАКТИКИ»
В рамках тижня циклової комісії металургії, проведено конференцію "Синтез науки і практики". Залучення студентів до науково-дослідної роботи це складова професійної підготовки. Велика подяка керівникам Пінчук В.Л., Кривчик Л.С ., Ясенова О.О. і студентам доповідачам Палешева І., Ліновецький М., Гончаренко Д., Завгородній Д., Могильний В. За металургами - майбутнє.
До тижня циклової комісії МЕТАЛУРГІЇ студенти виконали постери, як вони бачуть свою спеціальність "Металургія". Приємно, що є нове покоління, яке хоче бути металургами за спеціалізацією "Обробка металів тиском", "Виробництво сталі і феросплавів". А Ви з нами 😉